Войти Зарегистрироваться
Авторизация на сайте

Ваш логин:

Ваш пароль:

Забыли пароль?

Реклама
Архив новостей
Реклама
Реклама

Ми прагнемо працювати за міжнародними стандартами.

  • Автор: admin
  • Сегодня, 17:59
Ми прагнемо працювати за міжнародними стандартами.o страхування персоналу (людські ресурси);
o майнове страхування (матеріальні ресурси); .
o страхування фінансових ризиків (фінансові ресурси) і т.д.
За 9 місяців 2002 року наша компанія зібрала страхових платежів на загальну суму 1168,8 тис грн.
Пріоритетний вид у страховій діяльності "Примор'є" - майнове страхування юридичних і фізичних осіб, що складає більше ніж 90% від всіх надходжень страхових платежів.
З метою розширення сфери надаваних нами страхових послуг, здійснена підготовка пакета документів для одержання ліцензій ще - на 11 видів страхування:
o добровільне медичне страхування;
o добровільне страхування медичних витрат;
o добровільне страхування інвестицій;
o добровільне страхування виданих гарантій і поручительств і прийнятих гарантій;
o добровільне страхування судових витрат;
o добровільне страхування відповідальності перед третіми особами (включаючи, професійну відповідальність лікарів, юристів, будівельників і т.л.);
o добровільне страхування осіб, що виїжджають за кордон;
o обов'язкове страхування відповідальності суб'єктів перевезення небезпечних вантажів на випадок настання негативних наслідків під час перевезення небезпечних вантажів;
o обов'язкове страхування врожаю сільськогосподарських культур і багаторічних насаджень державними сільськогосподарськими підприємствами, врожаю зернових культур і цукрового буряка сільськогосподарськими підприємствами всіх форм власності;
o обов'язкове страхування цивільної відповідальності власників собак за шкоду, що може бути заподіяна третім особам;
o обов'язкове страхування цивільної відповідальності громадян України, що мають у власності або іншому законному володінні зброю, за шкоду, що може бути заподіяна третій особі або й майну в результаті володіння, зберігання або використання цієї зброї.
Надавати послуги по цих видах страхування ми плануємо з грудня 2002 року.
Наш основний і найцінніший капітал - наші клієнти. Серед них такі відомі в Одесі (і не тільки) компанії: АКБ "Імексбанк", Футбольний клуб "Чорноморець", ВАТ "АТП Інтурист", Ринок "Привіз" і багато інших промислових і сільськогосподарських підприємств міста Одеси та області, яким ми сердечко вдячні за довіру до нас.
Нинішній етап розвитку економіки країни вимагає застосування сучасних підходів до здійснення того або іншого виду діяльності. І керівництво СК "Примор'є" ставить своєю стратегічною задачею розробку і впровадження в компанії системи менеджменту якості відповідно до міжнародних, стандартів ISO 9001:2000. Створення системи, спрямованої на задоволення всіх можливих потреб наших клієнтів для надання їм страхових продуктів, що відповідають найвищим вимогам. Зараз ще досить часто можна почути негативні відгуки про окремі страхові компанії і страхування в цілому. Непопулярність страхування в нашій країні йде від негативного досвіду участі в різноманітних фінансових пірамідах і трастах, відсутності достовірної інформації про страхові компанії. Нарешті, через відсутність елементарної культури страхування, нерозуміння важливості цих послуг.
Однак сьогодні ситуація істотно змінюється. Економічні показники стабілізуються, рівень інфляції знизився. Це позитивно вплинуло на розвиток і страхового бізнесу. Щиро сподіваємося, що діяльність нашої компанії "Примор'є" дасть додаткові можливості для економічного розвитку нашого прекрасного приморського міста і значно зменшить ті несприятливі наслідки, які нам іноді підносить доля.

Юрій Цимбал
в.о. Генерального директора
ЗАТ СК „Примор'є"

(Газета „Україна Business" №43, 1-8 листопада 2002 року)
« Назад

Комментарии к новости

  • Ми прагнемо працювати за міжнародними стандартами.

При использовании материалов ссылка на источник обязательна. www.me-job.info Copyright © 2016
rss
Карта